Smakowe pasty do zębów.
Dawno, dawno temu, pasta do zębów smakowała jak… pasta do zębów.
Przez wiele lat jedynym dostępnym smakiem pasty do zębów był smak mięty – mięty pieprzowej albo mięty ogrodowej.
Te dwa smaki wciąż cieszą się popularnością, lecz w dzisiejszych czasach pasty do zębów występują w przeróżnych wariantach, takich jak koper włoski, cynamon z goździkiem czy nawet owocowych: morela, brzoskwinia itp…
Najnowsze trendy wśród smaków past do zębów to jednak ekstremalnie mocna mięta, łagodna miętowa czy też kompozycja ziół.

1

Jeśli jesteście zainteresowani wypróbowaniem nowego smaku pasty do zębów, ale nie chcecie od razu kupować całej tubki w obawie, że nowy smak nie przypadnie Wam do gustu, zapytajcie swojego dentystę o próbki past do zębów lub sprawdźcie dostępność kuponów oferowanych w Internecie, dzięki którym będziecie mogli kupić nowe pasty ze zniżką. Możecie nabyć także wersję podróżną pasty do zębów, która jest ogólnie dostępną w sklepach i aptekach.
Smakowe pasty do zębów przeznaczone dla dzieci sprawiają, że dbanie o jamę ustną jest jeszcze przyjemniejsze.
Jeśli Wasze dziecko nie za bardzo lubi dbać o swoje zęby, ponieważ nie lubi smaku tradycyjnej pasty do zębów, spróbujcie ciekawych smaków przeznaczonych dla dzieci. Większość produktów tego typu występuje w atrakcyjnym
dla dziecka opakowaniu i nie ma tak intensywnego smaku, jak standardowe pasty.
Ale najważniejsze jest wyrobienie dobrego nawyku i pokazanie, że dbanie o jamę ustną poprzez czyszczenie zębów dwa razy dziennie oraz nitkowanie może być przyjemne.
www.instytut.pl