Płyn do płukania jamy ustnej Oral B Kompleksowa Ochrona.
pobrane
Nowość z linii profesjonalnej Pro – Expert Kompleksowa Ochrona. Skuteczne codzienne wsparcie dla osób, które potrzebują kompleksowej ochrony jamy ustnej. Pomaga zapobiegać próchnicy w trudno dostępnych miejscach, chroniąc przed powstawaniem płytki nazębnej. Jednocześnie pozostawia uczucie świeżości jamy ustnej bez poczucia pieczenia, ponieważ nie zawiera alkoholu.

Formuła płukanki Oral B Pro Expert Kompleksowa Ochrona zapewnia ochronę całej jamy ustnej, działając w wielu obszarach:

Zwalcza bakterie nawet w trudno dostępnych miejscach – Szczoteczka do zębów oraz nić dentystyczna zwalczają bakterie jedynie w miejscach, do których mogą dotrzeć. Płyn do płukania jamy ustnej skutecznie dociera także do przestrzeni międzyzębowych i dziąseł oraz błony śluzowej.

Pomaga w problemach dziąseł – Zwalczając bakterie i płytkę nazębną, płukanka pomaga zapobiegać zapaleniu dziąseł i redukować już istniejące.

Chroni zęby przed powstawaniem ubytków – płyn do płukania jamy ustnej Oral B Pro Expert Kompleksowa pełni istotną rolę w ochronie zębów przed próchnicą. Co ważne – u osób, które używają płynu, łatwiej jest usunąć płytkę nazębną. Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B PRO-EXPERT Kompleksowa Ochrona zawiera fluor, który dodatkowo pomaga chronić szkliwo zębów

Jest niezwykle łatwy i przyjemny w stosowaniu – Zalecane jest płukać zęby płynem przez 30 sekund dwa razy dziennie najlepiej zaraz po umyciu zębów.

Odświeża oddech – Pozostawia on uczucie przyjemnego, świeżego oddechu.

Bez alkoholu – Ponieważ nie zawiera alkoholu, nie powoduje uczucia pieczenia w jamie ustnej.
www.instytut.pl